İptal

Satın alınan ürün aynı gün içerisinde sebep göstermeksizin satış iptali talep edilebilir (aynı gün içerisinde üretim veya teslimat henüz yapılmamış olacağı için). Özel ölçü ve modeller bu duruma dahil edilemez.

İade


Satın alınan ürünü orijinal ambalajı atmadan, kullanmadan, zarar görmeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek faturanız ve sipariş bilgilerinizi içeren bilgiler ile birlikte bizimle iletişime geçiniz.  İade talebiniz bize ulaşır ulaşmaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğinizi size bildireceğiz. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Transfer Aşamasında Zarar Gören Ürünler


Tuca’s Home ürünlerinizi özenle seçerek hasarsız şekilde paketleyip sizlere ulaştırılması için kargo firmalarına teslim etmektedir. Transfer aşamasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması herhangi bir mesuliyet almamaktadır. Bu sebeple üründe hasar tespitinde bulunduğunuzda teslim almamınız gerekmektedir. Kabul edilmeyen ürünün, hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştırıldıktan sonra, sizlere en kısa süre içinde ürünün yenisini ulaştıracaktır.